דיל אהבה שמחה

המחיר המקורי היה: ₪375.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪330.00.

ורודה בלבן

המחיר המקורי היה: ₪200.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪179.00.

זר ורדים ואגרטל

300.001,050.00

זר ורדים לבנים

200.001,050.00

זר כלה יפה קלאסית

המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.

מארז דובי ושוקולד

המחיר המקורי היה: ₪285.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪220.00.

מארז דובי מאוהב

המחיר המקורי היה: ₪285.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.

מארז פניני שוקולד

המחיר המקורי היה: ₪160.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪135.00.

מארז רומנטיקה אדומה

המחיר המקורי היה: ₪530.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪400.00.

מארז רומנטיקה מבעבעת

המחיר המקורי היה: ₪399.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪325.00.

מארז שוקולד גדול דה קרינה

המחיר המקורי היה: ₪299.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪265.00.

מארז שוקולד דה קרינה פינוק

המחיר המקורי היה: ₪265.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪225.00.

מארז שוקולד טבעוני

המחיר המקורי היה: ₪280.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪260.00.

מארז שוקולד ליום אהבה

המחיר המקורי היה: ₪225.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪200.00.

מארז שוקולדים ענק דה-קרינה

המחיר המקורי היה: ₪399.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪365.00.

סחלב רומנטי

המחיר המקורי היה: ₪380.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪340.00.

שוקולד כחול – דואט

המחיר המקורי היה: ₪65.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪60.00.

פרחים ליום האהבה

תוהים לעצמכם איך תוכלו לשמח את בן או בת הזוג לקראת יום האהבה? משלוח פרחים ליום אהבה תמיד עושה את העבודה, אפילו אם לא עשיתם זאת בעבר. פרחים הם פתרון נוח ופשוט, כזה שישמח את מי שיקבל אותו בכל פעם מחדש. למשלוח פרחים יש יתרונות רבים, בטח אם מדובר על משלוח ביום האהבה – אחד מהימים החשובים בלוח השנה. החלטנו להרים את הכפפה כדי לסייע לכם, כך תוכלו להיות בטוחים כי אינכם עושים טעות. אחרי קריאת המאמר הבא תדעו איך לבחור את זר הפרחים המושלם, ומה חובה לקחת בחשבון. כי גם אם זה נראה לכם פשוט לבחור פרחים ליום אהבה, עדיין יש כמה דברים קטנים שחובה לשים לב אליהם.

זה נכון שיש המון אלטרנטיבות, ולכל אלטרנטיבה יהיו את היתרונות השמורים איתה. עם זאת כאשר מסתכלים על השורה התחתונה מבינים כי משלוח פרחים ליום האהבה עדיף בהרבה. ראשית משלוח מסוג זה מתאים לכולם, ללא יוצא מן הכלל, ובלי שתצטרכו לשבור את הראש. החוכמה תהיה להתאים את זר הפרחים למי שיקבל אותו, אך פרחים תמיד עושים את העבודה. זר ליום האהבה הוא סימבולי, והמון זוגות בוחרים בו רק בגלל שהם מבינים שאין אלטרנטיבה. בסופו של יום אינכם יכולים להגיע למצב בו אינכם שולחים לבן או לבת הזוג משהו מכם ביום המשמעותי הזה. משלוח של פרחים ליום אהבה בהחלט יביא אתכם למקום בו אתם צריכים ורוצים להיות.

אנו מבינים כי המבחר הענק של האפשרויות עשוי לפעול לרעתכם. הרי אינכם רוצים להגיע למצב בו אתם בוחרים זר פרחים שלא יתאים לבן או לבת הזוג. יש כמה טיפים חשובים שאם תיישמו אותם בזמן הבחירה, תוכלו לעשות בחירה מוצלחת למדי. בראש ובראשונה תחשבו למי מיועד זר הפרחים, ומהן העדפות שלו או שלה. מי שיקבל את הזר אמור לראות כי חשבתם עליו, ועשיתם את ההתאמות הנכונות עבורו. ההתאמות יכולות לבוא לידיי ביטוי בסוג הפרחים הנבחרים, בצבע שלהם ואפילו בריח שהם מפיצים. בו בזמן תזכרו כי חובה לשים לב למחיר, ולעמידות של הפרחים טרם המשלוח. כי משלוח פרחים ליום אהבה חייב להיות משלוח שאתם שלמים איתו, ובטוחים לגביו בעיניים עצומות.

לא הבנתם עדיין מהם היתרונות של משלוח פרחים ליום אהבה? החלטנו לרכז לכם כמה יתרונות ברורים שיעלימו את הספקות בהקשר הזה. היתרון הראשון הוא המחיר המשתלם, כאן אתם יכולים לשלוט על ההוצאה – ולא לחרוג מתקציבכם. מעבר ליתרון הזה, משלוח פרחים יכול להתאים לכל אחד כמו כפפה ליד – בשונה ממתנות אחרות. כאן אתם יכולים להראות לבן או לבת הזוג כי הייתה מחשבת תחילה טרם בחירת המתנה. יתרון שלישי הוא היותם של הפרחים תוספת נהדרת לעוד כל מיני מתנות, הם לא חייבים להיות גולת הכותרת. את הפרחים תוכלו לשלוח גם אם נזכרתם ברגע האחרון, ולא ידעתם כי יום האהבה חל בקרוב.

אחרי שהבנתם כי רכישת פרחים ליום אהבה היא בגדר חובה, יהיה עליכם לחשוב על תוספת מעניינת. יש כאלה שלא מספיק להם לשלוח זר ליום האהבה, ולכן הם חושבים על אלטרנטיבה אחרת. מה אתם יכולים להוסיף לזר אותו בחרתם? יש לנו כמה הצעות מעניינות, אתם כמובן יכולים לבחור את ההצעה המתאימה והנכונה בשבילכם.

  • זרים ליום האהבה – זרים ליום האהבה הם הבסיס למתנה, מבחינתכם זוהי הדרך להראות לבן או לבת הזוג את אהבתכם. ללא זר פרחים, תתקשו להראות כי מדובר על יום שונה מכל ימות השנה. עליכם לקחת בחשבון כי ביום האהבה המשימה שלכם היא להראות את אהבתכם האחד כלפי השנייה.
  • בלונים ליום האהבה – יש כאלה שבוחרים להוסיף לפרחים בלונים, השילוב בין פרחים לבלונים הוא מיוחד. שניהם צבעוניים מאוד, מה שגורם לשילוב בניהם לשמח מאוד את מי שיקבל אותו. בלי קשר העלות של הבלונים היא מינורית, כך שמדובר על תוספת שלא עושה לכם חור בכיס.
  • דובי ליום האהבה – אם בא לכם להעניק משהו קצת שונה, יחד עם פרחים ליום אהבה ניתן להוסיף גם דובי. כיום קיימים דובים בגדלים שונים, כאלה שאתם מתאימים לגודל המאורע. יש כאלה שעבורם יום האהבה הוא היום המיוחד בלוח השנה, אחרים יעדיפו דובי קטן כי הם מתכננים דברים אחרים.
  • שוקולדים ליום האהבה – האפשרות האחרונה תהיה לשלב יחד עם זר הפרחים שוקולדים. השוקולדים הם תוספת מתוקה ומעניינת, כזאת שאף אחד לא יכול להתעלם ממנה. את השוקולדים תוכלו לבחור בהתאמה אישית לבן או לבת הזוג, על פי טעמם האישי ועל פי העדפתם.

רגע לפני שאתם מבצעים את הרכישה, יש עוד עניין אחד שחובה לשים אליו לב. אנו כמובן מדברים על המחיר של זר פרחים ליום אהבה, והמחיר אותו תצטרכו לשלם. החדשות הטובות הן שלא מדובר על מחיר מאוד גבוה, כזה שתתקשו לעמוד בו. במרבית המקרים תמורת כמה מאות שקלים תוכלו להעניק לבן או לבת הזוג זר עוצר נשימה. אך גם כאן המחיר משחק פקטור מהותי, ועשוי להרחיב את מרחב האפשרויות העומד לרשותכם. ככל שתקציבכם יהיה יותר גבוה, כך מן הסתם תוכלו לבחור בזר פרחים מיוחד יותר. המחיר הממוצע למשלוח זר פרחים ליום אהבה הינו 300 עד 500 ש”ח לא כולל התוספות. לכל תוספת שתרצו להוסיף לזר הפרחים יהיה תג מחיר נוסף משלה.

פרחים ליום האהבה